Wybierz poniżej swój dom kultury

Hałcnów
Kamienica
Komorowice
Klub Nauczyciela
Kubiszówka
Lipnik
Mikra
Olszówka
BB.Północ
Stare Bielsko
punkt11
Wapienica
Włókniarz
Galeria B&B

WYDARZENIA


Dom Kultury Włókniarzy

WYNIKI XXIII MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO BOHÚŇOVA PALETA 2020

Z przyjemnością informujemy, że XXIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny BOHÚŇOVA PALETA został rozstrzygnięty.  Do organizatorów konkursu wpłynęło 1214 prac z 77 szkół: 38 ze Słowacji, 11 z Czech, 27 szkół z Polski oraz 1 z Chin.Wystawa on-line dostępna od  21.01.2021 na stronie Facebook Domu Kultury Włókniarzy oraz na  You Tube

 

WYNIKI!!!

Międzynarodowe jury w składzie:

Prof. Ján Kudlička, akad. maliar - przewodniczący

Doc. Pavol Rusko, akad. maliar

PaedDr. Marta Bošelová, akad. maliarka

dr hab. Krzysztof Dadak prof. UŚ

art. plastyk Joanna Dadak

art. plastyk Tomasz Gawor

nagrodziło prace złotym, srebrnym, brązowym pasmem oraz cestnym uznaniem.

 

Hlavná Cena / Nagroda Główna

Katarína Jacková, 10 l. ZUŠ Frica Kafendu, Vrútky Słowacja

 

MALARSTWO / MAL'BA

 

Zlaté pásmo

Mateusz Wierzbowski 21 l. - Zespół Szkół Specjalnych w Bielsku-Białej


Strieborné pásmo

Julia Bara 5,5 l. – Pałac Młodzieży w Katowicach


Bronzové pásmo

Jakub Borkowski 13 l. – Pracownia CREATIO Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku

 

Čestné uznanie

 

Marcin Jerchel 9 l. – Pałac Młodzieży w Katowicach

 

Zosia Wałach 7 l. – Pracownia KAMELEON Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku

 

Liu Sum Yiu Renee 5 l. – Big House Art Workshop, Hongkong

 

Lai Yan Hei Ashley 5 l. - Big House Art Workshop, Hongkong

 

Tse Pearl Grata 5 l. - Big House Art Workshop, Hongkong

 

Mok Wing Lam 12 l. - Big House Art Workshop, Hongkong

 

Chan Nok Hang 9 l. - Big House Art Workshop, Hongkong

 

Wong Tsz Chun 11 l. - Big House Art Workshop, Hongkong

 

Rozalia Marcisz 8,5 l. – Pałac Młodzieży w Katowicach

 

Magdalena Połowczyk 9 l. - Pałac Młodzieży w Katowicach

 

Karolina Krauzowicz 8 l. – Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

 

Mikołaj Kania 6 l. – Pracownia CREATIO Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku

 

Agata Broniek 7 l. – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Bielsku-Białej

 

Seweryn Olejnik 8 l. - Pracownia KAMELEON Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku

 

Dominika Tylman 12 l. – Grupa Artystyczna TĘCZA, Muzeum Zofii Kossak Szatkowskiej w Górkach Wielkich

 

Nikodem Grzyb 6 l. – Pałac Młodzieży w Katowicach

 

Radosław Dziedzic 21 l. - Zespół Szkół Specjalnych w Bielsku-Białej

 

Mateusz Wiencek 22 l. - Zespół Szkół Specjalnych w Bielsku-Białej

 


RYSUNEK / KRESBA

 

Zlaté pásmo

Mateusz Wolniaczyk 18 l. - Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej

Strieborné pásmo

Monika Sobczyk 11 l. - Pracownia OKIENKO Siemianowickiego Centrum Kultury

 

Bronzové pásmo

Karolina Ernest 20 l. - Warszawa

 

Čestné uznanie

Martyna Miłek 16 l. - Pracownia OKIENKO Siemianowickiego Centrum Kultury

 

GRAFIKA / GRAFIKA

 

Zlaté pásmo

Anna Gołąb 17 l. – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie

 

Strieborné pásmo

Wiktoria Plaskota 18 l. - Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej

 

Bronzové pásmo

Julia Janota 13 l. - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie

Čestné uznanie

Magda Rudnik 12 l. - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie

 

Julia Nowak 13 l. - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie

 

Jacek Pala 18 l. – Pracownia CREATIO Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku

 

Oliwia Włusek 18 l. – Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej

 

Zofia Wróblewska 17 l. – Pracownia CREATIO Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku

 

Paulina Kaziród 17 l. - Pracownia CREATIO Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku

 

Natalia Jakubczyk 11 l. - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie

 

Eryk Sikora 10 l. – Pałac Młodzieży w Katowicach

 

Martyna Mietlowska 19 l. – Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej

 

Julia Suszek 19 l. – Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej

 

Szymon Kubik 15 l. – IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Sosnowcu

 


CERAMIKA / KERAMIKA

Bronzové pásmo

Zuzanna Hejnowicz 12 l. - Dom Kultury w Olszówce w Bielsku-Białej

Lena Szynka 9 l. - Dom Kultury w Olszówce w Bielsku-Białej

 

Čestné uznanie

Emilia Tuzimek 9l. – Pałac Młodzieży w Katowicach

 

Maria Rutkowska 12 l. – Dom Kultury w Olszówce w Bielsku-Białej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dom Kultury Włókniarzy
Drukuj
21.01. - 15.02.2021

15.00

DOM KULTURY WŁÓKNIARZY

ul. 1 Maja 12, 43-300 Bielsko-Biała

(+48) 33 812 56 93

wlokniarz@mdk.bielsko.pl

Polecamy także

XXVII Ogólnopolski Konkurs Malarstwa Nieprofesjonalnego im. Ignacego Bieńka
04.02.2021
MDK W SIECI
KALENDARZ WYDARZEŃ MDK
O TYM SIĘ MÓWI

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "MOJA ZIEMIA, MÓJ DOM"

Dom Kultury w Wapienicy
07.05-14.05.2021

KONSTYTUCJA 3 MAJA - KAMIEŃ MILOWY WSPÓŁCZESNEJ EUROPY

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
03.05-16.05.2021

KONKURS PLASTYCZNY "MOJA PODRÓŻ W KOSMOS"

Dom Kultury w Wapienicy
07.04-23.05.2021

WYNIKI KONKURSU "WIOSENNA FOTKA Z BIELSKA-BIAŁEJ"

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
10.05-23.05.2021

BŁAWATKI NA DZIEŃ MATKI -KONKURS - KWIATY DLA MAMY

Dom Kultury w Lipniku
21.04-26.05.2021

" DLA MAMY..." NIECODZIENNE WYWIADY ON-LINE

Dom Kultury w Komorowicach
26.05-26.05.2021

KALEJDOSKOP POMYSŁÓW NA ŚWIĘTO MAMY!

Dom Kultury w Kamienicy
26.04-26.05.2021

KONKURS PLASTYCZNY "DLA CIEBIE MAMO"

Dom Kultury w Wapienicy
28.04-28.05.2021

ZBIERAMY NAKRĘTKI - POMAGAMY!

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
14.04-31.05.2021

VI ŚWIĘTO DZIELNICY - "70 LATEK NA SIEDEMDZIESIĄTKĘ"

Dom Kultury w Kamienicy
01.05-31.05.2021

AFISZ MDK
ZOBACZ TAKŻE
KARTA UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH /
WARSZTATACH (niepełnoletni)
KARTA UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH /
WARSZTATACH (pełnoletni)
WYDARZENIA GALERII FOTOGRAFII B&B
Galeria Fotografii "B&B"
Koło Ratownika - bezpłatne zajęcia w Mikrze!
Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
PARTNERZY MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK

Zmień wielkość czcionki

A+
A-

Zmień kontrast


Wyczyść czcionkę

Wyczyść ustawienia

Deklaracja dostępności
Kontakt