https://thejrns.org/slot-gacor/https://ijohmn.com/public/slot-gacor/https://www.kuhoo.com/wp-content/uploads/slot-deposit-dana/http://clc.cet.edu/judi-bola/https://ijorces.org/slot-gacor/https://virtusclean.com/slot-online/https://modernacademy-journal.synceg.net/slot-gacor/https://rumosdainformacao.ivc.br/5unsur3/https://cosy.univrab.ac.id/slot-online/https://staialakbarsurabaya.ac.id/slot-online/https://krti.unesa.ac.id/slot-deposit-pulsa/http://jurnal.umsu.ac.id/public/http://jurnal.univrab.ac.id/slot-gacor/https://fbs.unj.ac.id/wp-content/slot-gacor/https://jurnal.ikipjember.ac.id/slot-online/https://itbk.ac.id/slot-online/https://pusbangpmpp.lppmp.untad.ac.id/judi-online/https://apache1.untad.ac.id/slot-gacor/https://revistadeodontologia.facpp.edu.br/public/slot-gacor/https://puskesmaspenerokan.batangharikab.go.id/slot-gacor/https://tangguh.batangharikab.go.id/slot-online/https://terang.batangharikab.go.id/slot88/https://umu.edu.lr/togel-online/https://irvingroup.com/sbobet/ Miejski Dom Kultury

Wybierz poniżej swój dom kultury

Hałcnów
Kamienica
Komorowice
Klub Nauczyciela
Kubiszówka
Lipnik
Mikra
Olszówka
BB.Północ
Stare Bielsko
Wapienica
Włókniarz
Galeria B&B

WYDARZENIA


Dom Kultury Włókniarzy

WYNIKI KONKURSU - 24 KONFRONTACJI PLASTYCZNYCH MŁODYCH TWÓRCÓW

Zakończył się konkurs plastyczny dla młodzieży szkół podstawowych i średnich. Ogłaszamy oficjalne wyniki 24 Konfrontacji Plastycznych Młodych Twórców.

Protokół.

Komisja w składzie:

 

Przewodnicząca – art. plastyk Joanna Dadak

art. plastyk Barbara Śliwińska-Jacyków

art. plastyk Tomasz Gawor

Z nadesłanych 183 prac komisja przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

I nagroda

EMILIA DWORAKOWSKA - Pracownia GIR-a Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku

 

II nagroda

LENA MILANOWSKA - Pracownia WALOR Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku

 

III nagroda

JULIA SUCHAŃSKA (za zestaw prac) - Pracownia CREATIO Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku

 

IV nagroda

ZUZANNA PICHIT - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie

 

Wyróżnienia

JULIA KUZEMCZAK - Pracownia WALOR Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku

 

OLIWIA POL - Pracownia GIR-a Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku

 

NATALIA SZAFRAŃSKA - Pracownia GIR-a Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku

 

MAGDA RUDNIK - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie

 

MARTYNA ĆWIERTNIA - Pracownia CREATIO Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku

 

ANNA DOROBIS - Pracownia CREATIO Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku

 

NATALIA CHRÓSZCZ - Pracownia GIR-a Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku

 


Dom Kultury Włókniarzy
Drukuj
22.06. - 30.06.2022

-

DOM KULTURY WŁÓKNIARZY

ul. 1 Maja 12, 43-300 Bielsko-Biała

(+48) 33 812 56 93

wlokniarz@mdk.bielsko.pl

Polecamy także

XXV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny BOHÚŇOVA PALETA 2022
18.05.2022
Jednodniowe warsztaty artystyczne
27.06.2022
MDK W SIECI
ZOBACZ TAKŻE

Zmień wielkość czcionki

A+
A-

Zmień kontrast


Wyczyść czcionkę

Wyczyść ustawienia

Deklaracja dostępności
Kontakt