13 INTEGRACYJNE SPOTKANIA MUZYCZNE

Dziękujemy za zgłoszenie do tegorocznych Integracyjnych Spotkań Muzycznych, ale ze względu na niesatysfakcjonującą ilość uczestników, przesuwamy termin imprezy na kwiecień 2023 roku. Korzystając z sugestii różnych wykonawców poszerzymy zasady regulaminu o wykorzystanie repertuaru innych polskich piosenkarzy.

Nadesłane karty zachowujemy w naszej dokumentacji i w odpowiednim terminie prześlemy zmodyfikowany regulamin.     Łączymy pozdrowienia.

Konkurs przeznaczony dla szerokiego grona wykonawców : dzieci, młodzieży i dorosłych, z domów i ośrodków kultury, szkół, szkół specjalnych, ośrodków terapii zajęciowej itp. Celem konkursu jest rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz integracja uczestników konkursu.

Nie ma ograniczeń wiekowych.

22.11. - 22.11.2022

DOM KULTURY WŁÓKNIARZY