Dom Kultury w Starym Bielsku

TANECZNA POCZTÓWKA Z BIELSKA-BIAŁEJ - KONKURS FOTOGRAFICZNY

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym na Taneczną Poczówkę z Bielska-Białej! Na Wasze zdjęcia czekamy do 15 kwietnia 2022r.

Ogłoszenie wyników nastąpi w Międzynarodowy Dzień Tańca - 29 kwietnia o godz. 12:00 na Facebooku Dom Kultury Stare Bielsko.

TANECZNA POCZTÓWKA Z BIELSKA - BIAŁEJ!
Konkurs fotograficzny!

KTO! Wszystkie osoby zainteresowane, bez względu na wiek.

CO! należy wykonać INDYWIDUALNĄ fotografię dowolnej pozycji tanecznej, na tle ciekawych miejsc, budynków, postaci bajkowych na terenie miasta Bielska-Białej.
W konkursie nie mogą brać udziału zdjęcia z zeszłorocznej edycji!

GDZIE! Gotowe zdjęcie nadsyłamy mailem na starebielsko@mdk.bielsko.pl – w tytule maila: Taneczna pocztówka z Bielska-Białej

KIEDY! Na zdjęcia czekamy do 15 kwietnia 2022r.

JAK! (WAŻNE!!!! bo to daje możliwość publikowania zdjęć/prac) w treści maila należy dołączyć klauzulę: "Zapoznałem się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w Regulaminie Taneczna pocztówka z Bielska-Białej.

NAGRODY! wydruk 15 najlepszych prac w formie kartki okolicznościowej.
Wyróżnienie trzech najlepszych prac w postaci nagród rzeczowych, ufundowanych przez firmę MERINO SPORT. Dwie prace wybierze jury konkursu, natomiast trzecie zdjęcie zostanie wybrane przez Internautów za pomocą like’ów na Facebooku. Jeżeli zdjęcie wybrane przez Internautów będzie już nagrodzone przez jury, wygrywa następne z największą liczbą głosów.

Organizatorzy konkursu w celu przekazania nagród rzeczowych skontaktują się indywidualnie z laureatami.
Bardzo dziękujemy firmie MERINO SPORT - za ufundowanie nagród rzeczowych!!!

Głosowanie na Facebooku rozpocznie się 20 kwietnia i potrwa do 28 kwietnia 2022r.
WAŻNE! Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 29 kwietnia 2022 r. w Międzynarodowy Dzień Tańca na Facebooku Domu Kultury w Starym Bielsku.
Szczegółowy regulamin dostępny pod linkiem: https://bit.ly/3IxpP3G

Dom Kultury w Starym Bielsku