https://thejrns.org/slot-gacor/https://ijohmn.com/public/slot-gacor/https://www.kuhoo.com/wp-content/uploads/slot-deposit-dana/http://clc.cet.edu/judi-bola/https://ijorces.org/slot-gacor/https://virtusclean.com/slot-online/https://modernacademy-journal.synceg.net/slot-gacor/https://rumosdainformacao.ivc.br/5unsur3/https://cosy.univrab.ac.id/slot-online/https://staialakbarsurabaya.ac.id/slot-online/https://krti.unesa.ac.id/slot-deposit-pulsa/http://jurnal.umsu.ac.id/public/http://jurnal.univrab.ac.id/slot-gacor/https://fbs.unj.ac.id/wp-content/slot-gacor/https://jurnal.ikipjember.ac.id/slot-online/https://itbk.ac.id/slot-online/https://pusbangpmpp.lppmp.untad.ac.id/judi-online/https://apache1.untad.ac.id/slot-gacor/https://revistadeodontologia.facpp.edu.br/public/slot-gacor/https://puskesmaspenerokan.batangharikab.go.id/slot-gacor/https://tangguh.batangharikab.go.id/slot-online/https://terang.batangharikab.go.id/slot88/https://umu.edu.lr/togel-online/https://irvingroup.com/sbobet/ Miejski Dom Kultury

Wybierz poniżej swój dom kultury

Hałcnów
Kamienica
Komorowice
Klub Nauczyciela
Kubiszówka
Lipnik
Mikra
Olszówka
BB.Północ
Stare Bielsko
Wapienica
Włókniarz
Galeria B&B

WYDARZENIA


Dom Kultury im. Jacka Lecha

SPEKTAKL "DZIWACZKA" W MIKRZE

25 lipca o godz. 13.00 zostanie wznowiony spektakl "Dziwaczka" w wykonaniu Teatru Pappeteria.

 

Dziwaczka”  to sztuka  opowiadająca o problemach z którymi borykamy się na co dzień.  W obecnych czasach często zastanawiamy się, czego oczekują od nas inni. Zapominamy przy tym zadać sobie najważniejsze pytanie: Czego ja oczekuję od siebie? Za jakimi prawdami chcę zmierzać?
Często rezygnujemy z własnego szczęścia, by inni byli z nas dumni, żebyśmy czuli się akceptowani. Przy tym zawsze brakuje nam kawałka siebie, który skrywamy przed światem, bo może nie wpisywać się we współczesne kanony.

Tytułowa Dziwaczka, pomimo młodego wieku, łamie ten schemat i chce odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Podczas podróży do legendarnej Pawini napotyka wiele zwierząt i nieoczekiwanych zwrotów akcji, które wpływają na jej losy. Nie obywa się bez rozczarowań i podniosłych chwil. Ale, czy tak jak w prawdziwym życiu, wszystko jest takie na jakie wygląda? Czy może kryje się za tym drugie dno, o którym nikt nie wie? 

 

Scenariusz i reżyseria: Michał Moskal

Kostiumy i charakteryzacja: Anna Gabor

Scenografia: Michał Moskal, Anna Gabor, Grażyna Gumińska

 

Wstęp wolny! Obowiązuje rezerwacja miejsc pod nr tel. 33 816 34 57, 571 229 437 lub mailowo: mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl


Dom Kultury im. Jacka Lecha
Drukuj
25.07. - 25.07.2022

13:00

DOM KULTURY IM. JACKA LECHA

ul. Żywiecka 302, 43-310 Bielsko-Biała

(+48) 33 816 34 57, (+48) 571 229 437

mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl

Polecamy także

Fotorelacja z pikniku osiedlowego Mikuszowic Krakowskich
18.06.2022
Koncert Haliny Frąckowiak
11.09.2022
Koncert piosenek Jacka Lecha "Moje serce należy do gór"
27.11.2022
MDK W SIECI
ZOBACZ TAKŻE

Zmień wielkość czcionki

A+
A-

Zmień kontrast


Wyczyść czcionkę

Wyczyść ustawienia

Deklaracja dostępności
Kontakt