https://thejrns.org/slot-gacor/https://ijohmn.com/public/slot-gacor/https://www.kuhoo.com/wp-content/uploads/slot-deposit-dana/http://clc.cet.edu/judi-bola/https://ijorces.org/slot-gacor/https://virtusclean.com/slot-online/https://modernacademy-journal.synceg.net/slot-gacor/https://rumosdainformacao.ivc.br/5unsur3/https://cosy.univrab.ac.id/slot-online/https://staialakbarsurabaya.ac.id/slot-online/https://krti.unesa.ac.id/slot-deposit-pulsa/http://jurnal.umsu.ac.id/public/http://jurnal.univrab.ac.id/slot-gacor/https://fbs.unj.ac.id/wp-content/slot-gacor/https://jurnal.ikipjember.ac.id/slot-online/https://itbk.ac.id/slot-online/https://pusbangpmpp.lppmp.untad.ac.id/judi-online/https://apache1.untad.ac.id/slot-gacor/https://revistadeodontologia.facpp.edu.br/public/slot-gacor/https://puskesmaspenerokan.batangharikab.go.id/slot-gacor/https://tangguh.batangharikab.go.id/slot-online/https://terang.batangharikab.go.id/slot88/https://umu.edu.lr/togel-online/https://irvingroup.com/sbobet/ Miejski Dom Kultury

Wybierz poniżej swój dom kultury

Hałcnów
Kamienica
Komorowice
Klub Nauczyciela
Kubiszówka
Lipnik
Mikra
Olszówka
BB.Północ
Stare Bielsko
Wapienica
Włókniarz
Galeria B&B

WYDARZENIA


Dom Kultury im. Jacka Lecha

KONCERT HALINY FRĄCKOWIAK

Mikra zaprasza 11 września 2022 r. do Bielskiego Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej, gdzie odbędzie się koncert Haliny Frąckowiak.

Koncert będzie kolejnym wydarzeniem upamiętniającym mikuszowickiego artystę Jacka Lecha w 75. rocznicę jego urodzin i 15. rocznicę śmierci artysty.

Na scenie BCK-u wystąpi gwiazda, która wspólnie śpiewała z Jackiem Lechem przed laty. Równocześnie impreza jest częścią trasy koncertowej Haliny Frąckowiak w 75. rocznicę jej urodzin.

Koncert będzie biletowany.
Bilety do nabycia w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej w cenie 60 zł.

Zniżki (30 zł): Bielska Karta Seniora, Bielska Karta Rodzina+, Weteran+


Dom Kultury im. Jacka Lecha
Drukuj
11.09. - 11.09.2022

17:00

DOM KULTURY IM. JACKA LECHA

ul. Żywiecka 302, 43-310 Bielsko-Biała

(+48) 33 816 34 57, (+48) 571 229 437

mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl

Polecamy także

Fotorelacja z pikniku osiedlowego Mikuszowic Krakowskich
18.06.2022
Spektakl "Dziwaczka" w Mikrze
25.07.2022
Koncert piosenek Jacka Lecha "Moje serce należy do gór"
27.11.2022
MDK W SIECI
ZOBACZ TAKŻE

Zmień wielkość czcionki

A+
A-

Zmień kontrast


Wyczyść czcionkę

Wyczyść ustawienia

Deklaracja dostępności
Kontakt