Dom Kultury im. Jacka Lecha

IV EDYCJA KONKURSU MOJA RODZINA

Termin zgłoszeń: 15 maja 2023 r.

15 maja przypada Międzynarodowy Dzień Rodziny.

Z tej okazji Dom Kultury im. Jacka Lecha organizuje IV edycje konkursu \\Moja Rodzina\\.

Konkurs objęła swym patronatem medialnym Beskidzka Mama (blog, portal magazyn parentingowy), a wśród jurorów konkursu zasiądzie Anna Koczur, czyli m.in. założycielka i redaktorka naczelna portalu www.BeskidzkaMama.pl  oraz wydawca magazynu Beskidzka Mama.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest praca, której elementem będą odciski dłoni członków rodziny! Tematyka jest dowolna, jednak musi dotyczyć własnej rodziny i zawierać odciski/odbicia jej dłoni dowolnie wkomponowane i przedstawione.

Termin zgłoszeń: 15 maja!
Główna nagroda to 3 karty podarunkowe do Empiku o wartości 100 zł każda.

Technika prac i format - dowolny.
Praca musi zostać wykonana rodzinnie - wspólnie!!

Regulamin konkursu tutaj.
Karta zgłoszenia tutaj.

Po rozdaniu nagród i dyplomów odbędzie się piknik RODZINA TO ŚWIETNA DRUŻYNA z familijnymi konkurencjami. Poprowadzi je Klaun Cyrulik oraz Bractwo Śródziemia.

W programie także strefa gier planszowych, którą pokieruje Mariusz Baron oraz Rodzinna Zumba prowadzona przez Irenę Awieruszko-Ptaszkiewicz.

Impreza odbędzie się na terenie za domem kultury (obok placu zabaw) przy ul. Zajęczej.
W przypadku niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do domu kultury.

W trakcie trwania wydarzenia w domu kultury organizowana będzie zbiórka: kolorowych piżamek, książeczek, kredek, flamastrów, kolorowanek, puzzli, słodyczy, małych przytulanek. Koniecznie wszystko musi być nowe, gdyż rzeczy trafią na dziecięce oddziały onkologiczne.  Zostaną one tam przekazane poprzez Fundacje „Gdy liczy się czas”. Akcja zainicjowana została przez Beatę Cembalę.

Dom Kultury im. Jacka Lecha
19.04. - 12.05.2023