PRAWDZIWY MEKSYK W MIKUSZOWICACH!

DOM KULTURY IM. JACKA LECHA

Prawdziwy Meksyk w Mikuszowicach!

Zobacz relację z recitalu gitarowego Alberto Suazo Sancheza...

DESPERADO NA ŻYWIECKIEJ 302

W upalny piątkowy wieczór 14 czerwca tuż po godzinie 18.00 w Sali Koncertowej Świetlicy w Mikuszowicach Krakowskich miał miejsce energetyzujący recital rodowitego Meksykanina, gitarzysty i wokalisty Alberto Suazo Sancheza (również instruktora gry na gitarze klasycznej), który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności.

Podczas występu artysty z Ameryki Południowej, od kilku lat mieszkającego na Podbeskidziu, wybrzmiały popularne przeboje muzyki latynoamerykańskiej. Bliski kontakt z publicznością zaowocował kapitalną koncertową atmosferą i wspólnym śpiewaniem refrenów.

Jest duża szansa, że Alberto Suazo Sanchez będzie jesienią kontynuował pracę pedagogiczną w naszej placówce, udzielając w Świetlicy w Mikuszowicach Krakowskich indywidualnych lekcji gry na gitarze oraz że powtórzy swój występ dla szerszej publiczności – tym razem w konwencji wystrzałowej potańcówki.

Dom Kultury im. Jacka Lecha
2019-06-14