https://thejrns.org/slot-gacor/https://ijohmn.com/public/slot-gacor/https://www.kuhoo.com/wp-content/uploads/slot-deposit-dana/http://clc.cet.edu/judi-bola/https://ijorces.org/slot-gacor/https://virtusclean.com/slot-online/https://modernacademy-journal.synceg.net/slot-gacor/https://rumosdainformacao.ivc.br/5unsur3/https://cosy.univrab.ac.id/slot-online/https://staialakbarsurabaya.ac.id/slot-online/https://krti.unesa.ac.id/slot-deposit-pulsa/http://jurnal.umsu.ac.id/public/http://jurnal.univrab.ac.id/slot-gacor/https://fbs.unj.ac.id/wp-content/slot-gacor/https://jurnal.ikipjember.ac.id/slot-online/https://itbk.ac.id/slot-online/https://pusbangpmpp.lppmp.untad.ac.id/judi-online/https://apache1.untad.ac.id/slot-gacor/https://revistadeodontologia.facpp.edu.br/public/slot-gacor/https://puskesmaspenerokan.batangharikab.go.id/slot-gacor/https://tangguh.batangharikab.go.id/slot-online/https://terang.batangharikab.go.id/slot88/https://umu.edu.lr/togel-online/https://irvingroup.com/sbobet/ Miejski Dom Kultury

Wybierz poniżej swój dom kultury

Hałcnów
Kamienica
Komorowice
Klub Nauczyciela
Kubiszówka
Lipnik
Mikra
Olszówka
BB.Północ
Stare Bielsko
Wapienica
Włókniarz
Galeria B&B

WYDARZENIA


Dom Kultury w Lipniku

WYSTAWY FOTOGRAFII - ENIGMATYCZNIE - AUTORSTWA ANITY NOWAK

Zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii pt. ENIGMATYCZNIE autorstwa Anity Nowak, który odbędzie się 9 września br. o godz. 17:00. 

 
Wystawa przedstawia zbiór fotografii powstałych nieśpiesznie w chwilach pomiędzy jednym, a drugim muszę. Zrodziły się z ciekawości i chęci zbliżenia się do świata, którego nie zauważamy gdy pędzimy - jak pisze autorka.
 
Anita nazywa siebie animatorem fotografii. Jest absolwentką szkoły fotograficznej Fotoedukacja w Katowicach i członkiem Cieszyńskiego Towarzystwa Fotograficznego.
Udział w wystawach zbiorowych:
-" FotoOpen "- FotoArtFestival w Bielsku-Białej
-"Prezentacje CTF" - Cieszyński Ośrodek Kultury w Cieszynie
- RegionFoto w DK w Hawierzowie
- Kobiecym Okiem w DK im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej
- Myśli w DK w Katowice Bogucice -Zawodzie

Dom Kultury w Lipniku
Drukuj
09.09. - 30.09.2022

17:00

DOM KULTURY W LIPNIKU

ul. Podgórna 29, 43-300 Bielsko-Biała

(+48) 33 816 17 80, (+48) 571 229 434

lipnik@mdk.bielsko.pl

Polecamy także

Koncert z okazji 20-lecia Domu Kultury w Lipniku. Fotorelacja.
07.11.2022
MDK W SIECI
ZOBACZ TAKŻE

Zmień wielkość czcionki

A+
A-

Zmień kontrast


Wyczyść czcionkę

Wyczyść ustawienia

Deklaracja dostępności
Kontakt