WARSZTATY JĘZYK A NOWE MEDIA

Serdecznie zapraszamy na warsztaty językowe dla nauczycieli, bibliotekarzy i animatorów kultury pt. „Język a nowe media", które odbędą się 9 października br., godz. 10.00-15.00.

Obowiązują zapisy!

Celem warsztatów jest przybliżenie różnych aspektów tzw. nowych mediów oraz wskazanie możliwości ich wykorzystania w dydaktyce szkolnej oraz pracy z dziećmi i młodzieżą.
Uczestnicy warsztatów poznają zarówno teoretyczne tło i metody służące rozpoznawaniu oraz analizowaniu zjawisk językowych i gatunkowych w komunikacji internetowej, jak i praktyczne sposoby ich wykorzystania.

Warsztaty są częścią VI edycji projektu „Granice języka – granicami świata” realizowanego przez naszą placówkę w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury „Ojczysty dodaj do ulubionych".
Poprowadzi je dr Jakub Pstrąg – językoznawca, wykładowca wydziału polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Czekamy na zgłoszenia do 4 października br.

Informacja o warsztatach

09.10. - 09.10.2021

godz. 10.00-15.00

SZTUKA WSPÓŁTWORZENIA - nowy projekt Kubiszówki!
WARSZTATY ASAMBLAŻU DLA SENIORÓW
9. FESTIWAL POEZJI SŁOWIAŃSKIEJ - KONFRONTACJE POETYCKIE W KUBISZÓWCE