ODSŁONIĘCIE INSTALACJI ARTYSTYCZNEJ ORAZ KONCERT ZESPOŁU RIFFERTONE NA FINAŁ PROJEKTU "SZTUKA WSPÓŁTWORZENIA"

Przed nami wielkie wydarzenie! Podekscytowani i zaintrygowani zapraszamy na uroczyste odsłonięcie instalacji artystycznej wykonanej przez artystów oraz mieszkańców naszego miasta, które odbędzie się 6 listopada 2021 r. o godz. 18.00 przed naszym domem kultury. To finał projektu „Sztuka współtworzenia”!

Muzyka, obraz, a także ruch zgrają się w jedną artystyczną całość. Natomiast instalacja, która na stałe zagości przed Kubiszówką, będzie symbolizować naszą społeczność. Tego wieczoru nareszcie będziemy mogli zobaczyć i podziwiać efekt warsztatów mozaiki i metaloplastyki zrealizowanych w ramach projektu oraz ostateczne wykonanie instalacji przez Pracownię Stalowe Anioły.

Po uroczystości zapraszamy na koncert zespołu RIFFERTONE pt.: „Horyzont marzeń”. Muzycy zaprezentują swoje najpiękniejsze, autorskie ballady.

Wstęp wolny! By wziąć udział w koncercie, który odbędzie się w sali widowiskowej Kubiszówki, należy odebrać zaproszenie, które można zarezerwować w sekretariacie Kubiszówki – 33 812 58 86.

Obecność obowiązkowa!

Projekt „Sztuka współtworzenia" jest realizowany przez Kubiszówkę w ramach programu MKDNiS „Edukacja kulturalna 2021".

06.11. - 06.11.2021

DOM KULTURY IM. WIKTORII KUBISZ