CHARYTATYWNY KONCERT DLA SĄSIADÓW Z UKRAINĄ W SERCU

29 kwietnia o godz. 18.00 zapraszamy na koncert słynnej Ukraińskiej śpiewaczki Haliny Szewczuk w ramach cyklu sąsiadówek.

Na scenie wystąpi słynna ukraińska śpiewaczka Halina Szewczuk, w akompaniamencie fortepianu Nataszy Firlej. Dodatkowo na scenie pojawią się: Studio Operowe Kubiszówki, grupa Trele Morele, Joanna Jatkowska, Anna Majeranowska-Widomska oraz Julia Przybylska.

Zapraszamy do Kubiszówki na charytatywny koncert dla sąsiadów „Z Ukrainą w sercu". Na scenie wystąpi słynna ukraińska śpiewaczka Halina Szewczuk, w akompaniamencie fortepianu Natalii Firlej. Dodatkowo na scenie pojawią się: Studio Operowe Kubiszówki, grupa Trele Morele, Joanna Jatkowska, Anna Majeranowska-Widomska oraz Julia Przybylska.

Sąsiadówkę dofinansowano ze środków Gminy Bielsko-Biała w ramach zadania publicznego „Przez aktywność do zdrowia" realizowanego przez Akademię Seniora.

Dodatkowe informacje pod nr tel. 33 812 58 86

29.04. - 29.04.2022

GODZ. 18.00

PEWNEGO RAZU W BIELSKU-BIAŁEJ. III EDYCJA KONKURSU NA OPOWIEŚĆ LUB LEGENDĘ O NASZYM MIEŚCIE
10. Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA - Teraz dzieci mają głos!
STREFA TAŃCA 2022 - Ogólnopolski konkurs choreograficzny
14.05.2022