3 października o godz. 19.00 Kubiszówka serdecznie zaprasza na koncert w rytmie flamenco

KONCERT FLAMENCO NA BIS

3 października br. o godz. 19.00 Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz serdecznie zaprasza na koncert flamenco! Podczas wielkiego święta muzyki, tańca i śpiewu andaluzyjskich Cyganów będziemy mogli podziwiać  artystów flamenco światowego formatu: Florencię O'Ryan Zúñigę, Małgorzatę Wołyńczyk, Mateo El Gallito, Jakuba Wagnera, Grzegorza Gregorio Ziętalę i Andrzeja Kowalskiego.

Gwiazdą wieczoru będzie słynna Florencia O'Ryan Zúńiga – tancerka mieszkająca w Hiszpanii, a pochodząca z Chile, laureatka wielu prestiżowych konkursów, współpracująca z najlepszymi tancerzami świata flamenco.

W programie koncertu znajdą się utwory z gatunku flamenco puro, czyli tradycyjne pieśni i tańce
z różnych regionów Andaluzji. Podczas koncertu będzie można posłuchać dźwięków dynamicznej gitary, zobaczyć ekspresyjny taniec, a także usłyszeć tradycyjny śpiew flamenco.
Serdecznie zapraszamy!
Bilety do nabycia w sekretariacie Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz (ul. Słowackiego 17, Bielsko-Biała.
Rezerwacja pod nr tel. 33/ 812 58 86
Cena biletu:
20 (przedsprzedaż do 02.10.2019)
 zł (w dniu koncertu)

Bilety można również kupić, przesyłając pieniądze na konto Miejskiego Domu Kultury w Bielsku-Białej.
Nr konta:
42 1240 4142 1111 0000 4826 4349 z dopiskiem:
Kubiszówka _Koncert Flamenco_ imię i nazwisko wpłacającego_ilość biletów

Zapraszamy na gorący wieczór pełen emocji i pasji!

Kultura to budowanie wartości, dla których warto żyć - Zbigniew Herbert