https://thejrns.org/slot-gacor/https://ijohmn.com/public/slot-gacor/https://www.kuhoo.com/wp-content/uploads/slot-deposit-dana/http://clc.cet.edu/judi-bola/https://ijorces.org/slot-gacor/https://virtusclean.com/slot-online/https://modernacademy-journal.synceg.net/slot-gacor/https://rumosdainformacao.ivc.br/5unsur3/https://cosy.univrab.ac.id/slot-online/https://staialakbarsurabaya.ac.id/slot-online/https://krti.unesa.ac.id/slot-deposit-pulsa/http://jurnal.umsu.ac.id/public/http://jurnal.univrab.ac.id/slot-gacor/https://fbs.unj.ac.id/wp-content/slot-gacor/https://jurnal.ikipjember.ac.id/slot-online/https://itbk.ac.id/slot-online/https://pusbangpmpp.lppmp.untad.ac.id/judi-online/https://apache1.untad.ac.id/slot-gacor/https://revistadeodontologia.facpp.edu.br/public/slot-gacor/https://puskesmaspenerokan.batangharikab.go.id/slot-gacor/https://tangguh.batangharikab.go.id/slot-online/https://terang.batangharikab.go.id/slot88/https://umu.edu.lr/togel-online/https://irvingroup.com/sbobet/ Miejski Dom Kultury

Wybierz poniżej swój dom kultury

Hałcnów
Kamienica
Komorowice
Klub Nauczyciela
Kubiszówka
Lipnik
Mikra
Olszówka
BB.Północ
Stare Bielsko
Wapienica
Włókniarz
Galeria B&B

AKTUALNOŚCI I NOWOŚCI


Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz

STREFA TAŃCA 2022 - LAUREACI

Za nami 8. OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHOREOGRAFICZNY „Strefa tańca” 2022!!! Dziękujemy tak licznie przybyłym tancerzom, choreografom i opiekunom. To było prawdziwe ŚWIĘTO TAŃCA!
Jury w składzie:
Janusz Skubaczkowski – tancerz, nauczyciel tańca współczesnego, choreograf, wykładowca Akademii Muzycznej w Katowicach;
Katarzyna Bator-Sromek – tancerka, choreograf, mgr pedagogiki tańca;
Joanna Górszczyk – tancerka, instruktor tańca współczesnego (współpraca z Grupą Tańca Współczesnego FORMA z Krakowa i Krakowskim Teatrem Tańca)
przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
W KATEGORII TANIEC WSPÓŁCZESNY/TEATR TAŃCA:
AMATOR SOLO DO 12 LAT
NAGRODA GŁÓWNA – Marta Leszczyńska
WYRÓŻNIENIE – Malwina Zwolińska, Natalia Szultka
AMATOR SOLO 13-18 LAT
NAGRODA GŁÓWNA – Nadia Sikora
WYRÓŻNIENIE – Natalia Kowol, Amelia Pupar, Martyna Bednarczyk
AMATOR SOLO POW. 19 LAT
NAGRODA GŁÓWNA – Magdalena Pyzik
AMATOR DUET DO 12 LAT
NAGRODA GŁÓWNA – Anita Jakubek i Lena Krawiec
WYRÓŻNIENIE – Maria Pytlik i Antonina Szymała
AMATOR DUET 13-18 LAT
NAGRODA GŁÓWNA – Zuzanna Kostka i Hanna Giza
WYRÓŻNIENIE – Gloria Szymańska i Anna Żurawska
AMATOR MINIFORMACJA DO 12 LAT
NAGRODA GŁÓWNA – Teatr Tańca Ecarte Junior (DK Kubiszówka)
STUDENCI I INSTRUKTORZY SOLO DO 12 LAT
NAGRODA GŁÓWNA – Sara Tanistra
WYRÓŻNIENIE – Aleksandra Papuga
STUDENCI I INSTRUKTORZY SOLO 13-18 LAT
NAGRODA GŁÓWNA – Kinga Kuboszek
STUDENCI I INSTRUKTORZY SOLO POW. 19 LAT
NAGRODA GŁÓWNA – Maria Pieńkus
STUDENCI I INSTRUKTORZY DUET POW. 19 LAT
NAGRODA GŁÓWNA – Maria Pieńkus i Kinga Kuboszek
WYRÓŻNIENIE – Inga Kiełtyka i Patrycja Trzynoga
STUDENCI I INSTRUKTORZY FORMACJA I MINIFORMACJA DO 12 LAT
NAGRODA GŁÓWNA – Art. Dance Junior (DK Kubiszówka)
WYRÓŻNIENIE – Marbella (DK Kubiszówka), Perełki (Studio Tanca Releve)
STUDENCI I INSTRUKTORZY MINIFORMACJA 13-18 LAT
NAGRODA GŁÓWNA – Stokrotki Maxi (DK Włókniarzy)
WYRÓŻNIENIE – Imagine (Pryw. Szkoła Baletowa Bielsko-Biała)
STUDENCI I INSTRUKTORZY FORMACJA 13-18 LAT
NAGRODA GŁÓWNA – Perły (Studio Tanca Releve)
WYRÓŻNIENIE – Enigma (DK Kubiszówka)
W KATEGORII JAZZ/MODERN JAZZ:
STUDENCI I INSTRUKTORZY SOLO DO 12 LAT
NAGRODA GŁÓWNA – Milena Kasiuba
WYRÓŻNIENIE – Ola Synowiec
STUDENCI I INSTRUKTORZY SOLO 13-18 LAT
NAGRODA GŁÓWNA – Anna Chęcińska
WYRÓŻNIENIE – Kamila Moczek
STUDENCI I INSTRUKTORZY DUET 13-18 LAT
NAGRODA GŁÓWNA – Zuzanna Szęszoł i Anna Chęcińska
WYRÓŻNIENIE – Julia Hefner i Zofia Mikłusiak
STUDENCI I INSTRUKTORZY MINIFORMACJA I FORMACJA DO 12 LAT
NAGRODA GŁÓWNA – ROOTART MINI
NAGRODA SPECJALNA – Akademia Jazzu
NAGRODA SPECJALNA – Perełki (Studio Tańca Releve)
STUDENCI I INSTRUKTORZY MINIFORMACJA I FORMACJA DO 12 LAT
STUDENCI I INSTRUKTORZY MINIFORMACJA 13-18 LAT
NAGRODA GŁÓWNA – Perły (Studio Tanca Releve)
WYRÓŻNIENIE – Forma (DK Olszówka)
AMATOR SOLO DO 12 LAT
NAGRODA GŁÓWNA – Zosia Pilch
WYRÓŻNIENIE – Lena Wiśniowska
AMATOR SOLO 13-18 LAT
NAGRODA GŁÓWNA EX AEQUO– Weronika Gruchel, Lena Wiśniowska
AMATOR DUET DO 12 LAT
NAGRODA GŁÓWNA – Zuzanna Banot i Lena Maciejowska
AMATOR FORMACJA 13-18 LAT
NAGRODA GŁÓWNA – ROOTART
Serdecznie gratulujemy!!!! 

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
2022-05-16

DOM KULTURY IM. WIKTORII KUBISZ

ul. Juliusza Słowackiego 17, 43-300 Bielsko-Biała

(+48) 33 812 58 86 , (+48) 571 229 436

kubiszowka@mdk.bielsko.pl

MDK W SIECI
ZOBACZ TAKŻE

Zmień wielkość czcionki

A+
A-

Zmień kontrast


Wyczyść czcionkę

Wyczyść ustawienia

Deklaracja dostępności
Kontakt