JUBILEUSZ 50-LECIA MĘSKIEGO CHÓRU HARFA

Sala Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku-Białej
Facebook Dom Kultury Komorowice
YouTube DK Komorowice

Chór Męski HARFA z Bielska-Białej Komorowic istnieje od 1972 roku, a od 1975 jest członkiem Bielskiego Oddziału Polskiego Związku Chórów i Orkiestr.

HARFA to zespół składający się z męskich głosów o wielkiej sile, zawsze mile widziany na występach, przeglądach i koncertach. Posiada bogaty repertuar pieśni patriotycznych, religijnych, ludowych i rozrywkowych, uwieczniony na dwóch wydanych płytach. Chór aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym, religijnym i społecznym, uświetniając śpiewem uroczystości kościelne, państwowe i okolicz­nościowe. Wielokrotnie występował podczas wyjazdów zagranicznych. Odznaczony Złotą Odznaką Honorową PZChiO za działalność organizacyjną i artystyczną w społecznym ruchu muzycznym, a także uhonorowany licznymi dyplomami, podziękowaniami, wyróżnieniami i nagroda­mi przyznanymi przez Polski Związek Chórów i Orkiestr.

Męski Chór HARFA aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym społeczności lokalnej, występując podczas imprez okolicznościowych i koncertując, m.in. w kościołach.

17.12. - 17.12.2022

DOM KULTURY W KOMOROWICACH

ul. Olimpijska 16, 43-346 Bielsko-Biała

(+48) 33 815 87 38, (+48) 571 229 432