Dom Kultury w Wapienicy

KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI ON-LINE - EKO BOMBKA Z DK W WAPIENICY

Konkurs plastyczny dla dzieci on-line - EKO BOMBKA z DK w Wapienicy od 27.11.2020 do 11.12.2020 r.

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 14 lat do wspólnej, plastycznej zabawy! W oczekiwaniu na świąteczną choinkę wykonajcie własnoręcznie bombkę lub inną ozdobę choinkową z naturalnych i ekologicznych materiałów (technika dowolna). Pomysłowość i kreatywność mile widziane!!!

Zdjęcia prac prosimy przesłać na adres mailowy: wapienica@mdk.bielsko.pl do 11 grudnia 2020r. Każdy uczestnik może przesłać zdjęcie tylko jednej pracy - więc do dzieła! Na autorów najlepszych prac czekają piękne nagrody!!! Wyniki konkursu ogłosimy 16 grudnia 2020r. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu!

Prace należy nadsyłać do 11 grudnia 2020 r.

Konkurs jest konkursem internetowym, co oznacza, że sfotografowane prace należy nadsyłać do nas wyłącznie pocztą elektroniczną na adres mail: wapienica@mdk.bielsko.pl

W konkursie mogą brać udział dzieci ze szkół podstawowych, wychowankowie placówek oświatowo-wychowawczych i kulturalnych z Bielska-Białej i okolic.

Na Wasze prace czekamy do 11 grudnia 2020r. Prace konkursowe powinny zawierać: imię, nazwisko, wiek autora!

Ogłoszenie wyników odbędzie się 15 grudnia 2020r. Zostaną one ogłoszone na stronie internetowej placówki oraz na Facebooku.

Organizator konkursu uhonoruje laureatów nagrodami rzeczowymi oraz dyplomami do odbioru w biurze DK w Wapienicy w okresie od 16.12. 2020 r do 18.12.2020 r. po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Laureaci zostaną również powiadomieni o wynikach telefonicznie lub mailowo.

Jednocześnie osoby nadsyłające do nas zdjęcia wyrażają zgodę na publikację na Facebooku organizatora. Pracę należy wykonać samodzielnie, zrobić zdjęcie w dobrej jakości i przesłać na adres e-mail: wapienica@mdk.bielsko.pl z dopiskiem „Eko - Bombka"

UWAGA! W mailu proszę dołączyć zgodę

Administratorem danych osobowych przekazanych w związku z organizacją konkursu jest Miejski Dom Kultury w Bielsku Białej. Sposób przetwarzania danych osobowych opisano w klauzurze informacyjnej na stronie http://www.mdk.bielsko.pl/rodo

Nadesłanie prac jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

regulamin_bombka

Dom Kultury w Wapienicy